Portable Ventilator PV-10-PFC250-JYPortable Ventilator PV-10-PFC250-JY
logo
Confirm Payment() Items
Portable Ventilator
PV-10-PFC250-JY
BUY NOWPortable Ventilator PV-10-PFC250-JY
Portable Ventilator PV-10-PFC250-JY
Tokopedia
PV-10-PFC250-JY
Spesifikasi :
Size 10"
Power 350W
Voltage 220V