Drum Fan DF-32/3-ZJ-SY<br>Drum Fan DF-32/3-ZJ-SY<br>
logo
Confirm Payment() Items
Drum Fan
DF-32/3-ZJ-SY
BUY NOWDrum Fan DF-32/3-ZJ-SY<br>
Drum Fan DF-32/3-ZJ-SY<br>
Tokopedia
DF-32/3-ZJ-SY
Spesifikasi :
Size 32"
Power 2000W
Voltage 380V