Flexible Duct FD-52/2.5M/PVC-840D9X9Flexible Duct FD-52/2.5M/PVC-840D9X9
Flexible Duct
FD-52/2.5M/PVC-840D9X9
BUY NOWFlexible Duct FD-52/2.5M/PVC-840D9X9
Flexible Duct FD-52/2.5M/PVC-840D9X9
Tokopedia
FD-52/2.5M/PVC-840 D9X9
Spesifikasi :
Size 52"
Length 2.5M
3 Layers
Material PVC
Dimensi : (W)135 x (L)135 x (H)8 cm
Berat : 12.3 kg
4. Garansi service 1 tahun
Flexible Duct FD-52/2.5M/PVC-840D9X9 ~item/2021/9/9/fd 52 25m pvc 840d9x9 2w
Lenght : 10 Meter
Fabric Thick : 0.32 MM
Wire Thick : 2.2 MM
Wire Ring : 80 MM