Flexible Duct FD-36/5M/PVC-840D9X9Flexible Duct FD-36/5M/PVC-840D9X9
Flexible Duct
FD-36/5M/PVC-840D9X9
BUY NOWFlexible Duct FD-36/5M/PVC-840D9X9
Flexible Duct FD-36/5M/PVC-840D9X9
Tokopedia
FD-36/5M/PVC-840 D9X9
Spesifikasi :
Size 36"
Length 5M
3 Layers
Material PVC
Dimensi : (W)99 x (L)99 x (H)10 cm
Berat : 17.1 kg
4. Garansi service 1 tahun
Flexible Duct FD-36/5M/PVC-840D9X9 ~item/2021/9/9/fd 36 5m pvc 840d9x9 2w
Lenght : 10 Meter
Fabric Thick : 0.32 MM
Wire Thick : 2.2 MM
Wire Ring : 80 MM