Flexible Duct FD-12/10M/PFX-AL-YTFlexible Duct FD-12/10M/PFX-AL-YT
Flexible Duct
FD-12/10M/PFX-AL-YT
BUY NOWFlexible Duct FD-12/10M/PFX-AL-YT
Flexible Duct FD-12/10M/PFX-AL-YT
Tokopedia
FD-12/10M/PFX-AL-YT
Spesifikasi :
Size 12"
Length 10M
Material Plainflex Aluminum
Dimensi : (W)33 x (L)33 x (H)31 cm
Berat : 2.6 kg
4. Garansi service 1 tahun
Flexible Duct FD-12/10M/PFX-AL-YT ~item/2021/9/9/fd 12 10m pfx al 2w
Lenght : 10 Meter
Fabric Thick : 0.32 MM
Wire Thick : 2.2 MM
Wire Ring : 80 MM