Flexible Duct FD-10/10M/MFX-AL-YTFlexible Duct FD-10/10M/MFX-AL-YT
Flexible Duct
FD-10/10M/MFX-AL-YT
BUY NOWFlexible Duct FD-10/10M/MFX-AL-YT
Flexible Duct FD-10/10M/MFX-AL-YT
Tokopedia
FD-10/10M/MFX-AL-YT
Spesifikasi :
Size 10"
Length 10M
Material Metaflex Aluminum
Dimensi : (W)23.7 x (L)23.7 x (H)33 cm
Berat : 2.03 kg
4. Garansi service 1 tahun
Flexible Duct FD-10/10M/MFX-AL-YT ~item/2021/9/9/fd 10 10m mfx al 2w
Lenght : 10 Meter
Fabric Thick : 0.32 MM
Wire Thick : 2.2 MM
Wire Ring : 80 MM