Stand Fan FBS-18-WHLStand Fan FBS-18-WHL
logo
Confirm Payment() Items
Stand Fan
FBS-18-WHL
BUY NOWStand Fan FBS-18-WHL
Stand Fan FBS-18-WHL
Tokopedia
FBS-18-WHL
Spesifikasi :
Size 18"
Power 150W
Voltage 220V