Portable Ventilator PVCB-16/1-NB-ASPortable Ventilator PVCB-16/1-NB-AS
Portable Ventilator
PVCB-16/1-NB-AS
BUY NOWPortable Ventilator PVCB-16/1-NB-AS
Portable Ventilator PVCB-16/1-NB-AS
Tokopedia
PVCB-16/1-NB-AS
Spesifikasi :
Size 16"
Power 1500W
Voltage 220V