Portable Ventilator PVCB-12/1-A1Portable Ventilator PVCB-12/1-A1
Portable Ventilator
PVCB-12/1-A1
BUY NOWPortable Ventilator PVCB-12/1-A1
Portable Ventilator PVCB-12/1-A1
Tokopedia
PVCB-12/1-A1
Spesifikasi :
Size 12"
Power 320W
Voltage 220V