Portable Ventilator PVCB-10/1-A1Portable Ventilator PVCB-10/1-A1
logo
Confirm Payment() Items
Portable Ventilator
PVCB-10/1-A1
BUY NOWPortable Ventilator PVCB-10/1-A1
Portable Ventilator PVCB-10/1-A1
Tokopedia
PVCB-10/1-A1
Spesifikasi :
Size 10"
Power 230W
Voltage 220V