Portable Ventilator PV-SHT250-HJPortable Ventilator PV-SHT250-HJ
Portable Ventilator
PV-SHT250-HJ
BUY NOWPortable Ventilator PV-SHT250-HJ
Portable Ventilator PV-SHT250-HJ
Tokopedia
PV-SHT250-HJ
Spesifikasi :
Size 10"
Power 250W
Voltage 36V (AC)