Portable Ventilator PV-S18/1-YLPortable Ventilator PV-S18/1-YL
Portable Ventilator
PV-S18/1-YL
BUY NOWPortable Ventilator PV-S18/1-YL
Portable Ventilator PV-S18/1-YL
Tokopedia
PV-S18/1-YL
Spesifikasi :
Size 18"
Voltage 220V
Power 1800W