Portable Ventilator PV-S16/1-YLPortable Ventilator PV-S16/1-YL
Portable Ventilator
PV-S16/1-YL
BUY NOWPortable Ventilator PV-S16/1-YL
Portable Ventilator PV-S16/1-YL
Tokopedia
PV-S16/1-YL
Spesifikasi :
Size 16"
Power 1200W
Voltage 220V