Portable Ventilator PV-S16/1-NH-SYPortable Ventilator PV-S16/1-NH-SY
Portable Ventilator
PV-S16/1-NH-SY
BUY NOWPortable Ventilator PV-S16/1-NH-SY
Portable Ventilator PV-S16/1-NH-SY
Tokopedia
PV-S16/1-NH-SY
Spesifikasi :
Size 16"
Power 1050W
Voltage 220V