Portable Ventilator PV-S12/52-60HZ-YLPortable Ventilator PV-S12/52-60HZ-YL
Portable Ventilator
PV-S12/52-60HZ-YL
BUY NOWPortable Ventilator PV-S12/52-60HZ-YL
Portable Ventilator PV-S12/52-60HZ-YL
Tokopedia
PV-S12/52-60HZ-YL
Spesifikasi :
Size 12"
Power 310W
Voltage 220V