Portable Ventilator PV-S10/32-YLPortable Ventilator PV-S10/32-YL
logo
Confirm Payment() Items
Portable Ventilator
PV-S10/32-YL
BUY NOWPortable Ventilator PV-S10/32-YL
Portable Ventilator PV-S10/32-YL
Tokopedia
PV-S10/32-YL
Spesifikasi :
Size 10"
Voltage 220V
Power 190W