Portable Ventilator PV-CTF12/1-XYPortable Ventilator PV-CTF12/1-XY
Portable Ventilator
PV-CTF12/1-XY
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF12/1-XY
Portable Ventilator PV-CTF12/1-XY
Tokopedia
PV-CTF12/1-XY
Spesifikasi :
Size 12"
Power 315 ~ 550W
Voltage 220V