Portable Ventilator PV-CTF10/1-XYPortable Ventilator PV-CTF10/1-XY
logo
Confirm Payment() Items
Portable Ventilator
PV-CTF10/1-XY
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF10/1-XY
Portable Ventilator PV-CTF10/1-XY
Tokopedia
PV-CTF10/1-XY
Spesifikasi :
Size 10"
Power 164 ~ 250W
Voltage 220V