Portable Ventilator PV-CTF-I-42-SL-NBPortable Ventilator PV-CTF-I-42-SL-NB
Portable Ventilator
PV-CTF-I-42-SL-NB
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF-I-42-SL-NB
Portable Ventilator PV-CTF-I-42-SL-NB
Tokopedia
PV-CTF-I-42-SL-NB
Spesifikasi :
Size 42"
Power 850W
Voltage 220V