Portable Ventilator PV-CMF24/1-XYPortable Ventilator PV-CMF24/1-XY
Portable Ventilator
PV-CMF24/1-XY
BUY NOWPortable Ventilator PV-CMF24/1-XY
Portable Ventilator PV-CMF24/1-XY
Tokopedia
PV-CMF24/1-XY
Spesifikasi :
Size 24"
Power 2200W
Voltage 220V