Portable Ventilator PV-CMF16/1-XYPortable Ventilator PV-CMF16/1-XY
logo
Confirm Payment() Items
Portable Ventilator
PV-CMF16/1-XY
BUY NOWPortable Ventilator PV-CMF16/1-XY
Portable Ventilator PV-CMF16/1-XY
Tokopedia
PV-CMF16/1-XY
Spesifikasi :
Size 16"
Power 1100W
Voltage 220V