Portable Ventilator PV-12/52-50HZ-YLPortable Ventilator PV-12/52-50HZ-YL
Portable Ventilator
PV-12/52-50HZ-YL
BUY NOWPortable Ventilator PV-12/52-50HZ-YL
Portable Ventilator PV-12/52-50HZ-YL
Tokopedia
PV-12/52-50HZ
Spesifikasi :
Size 12"
Power 310W
Voltage 220V