Portable Ventilator PV-12/1-NH-SYPortable Ventilator PV-12/1-NH-SY
Portable Ventilator
PV-12/1-NH-SY
BUY NOWPortable Ventilator PV-12/1-NH-SY
Portable Ventilator PV-12/1-NH-SY
Tokopedia
PV-12/1-NH-SY
Spesifikasi :
Size 12"
Power 350W
Voltage 220V