Portable Ventilator PV-YWF36.4/3-TZ-HFPortable Ventilator PV-YWF36.4/3-TZ-HF
logo
Confirm Payment() Items
Portable Ventilator
PV-YWF36.4/3-TZ-HF
BUY NOWPortable Ventilator PV-YWF36.4/3-TZ-HF
Portable Ventilator PV-YWF36.4/3-TZ-HF
Tokopedia
PV-YWF36.4/3-TZ-HF
Spesifikasi :
Size 36.4"
Power 2200W - 5 A
Voltage 380V