Portable Ventilator PV-YWF32/3-TZ-HFPortable Ventilator PV-YWF32/3-TZ-HF
logo
Confirm Payment() Items
Portable Ventilator
PV-YWF32/3-TZ-HF
BUY NOWPortable Ventilator PV-YWF32/3-TZ-HF
Portable Ventilator PV-YWF32/3-TZ-HF
Tokopedia
PV-YWF32/3-TZ-HF
Spesifikasi :
Size 32"
Power 2800W - 7.5 A
Voltage 380V