Portable Ventilator PV-S28/3-ZJ-SY<br>Portable Ventilator PV-S28/3-ZJ-SY<br>
Portable Ventilator
PV-S28/3-ZJ-SY
BUY NOWPortable Ventilator PV-S28/3-ZJ-SY<br>
Portable Ventilator PV-S28/3-ZJ-SY<br>
Tokopedia
PV-S28/3-ZJ-SY
Spesifikasi :
Size 28"
Voltage 380V
Power 1977 W