Portable Ventilator PV-S24/3-ZJ-SYPortable Ventilator PV-S24/3-ZJ-SY
Portable Ventilator
PV-S24/3-ZJ-SY
BUY NOWPortable Ventilator PV-S24/3-ZJ-SY
Portable Ventilator PV-S24/3-ZJ-SY
Tokopedia
PV-S24/3-ZJ-SY
Spesifikasi :
Size 24"
Voltage 380V
Power 1228 W