Portable Ventilator PV-S20/1-ZJ-SY<br>Portable Ventilator PV-S20/1-ZJ-SY<br>
Portable Ventilator
PV-S20/1-ZJ-SY
BUY NOWPortable Ventilator PV-S20/1-ZJ-SY<br>
Portable Ventilator PV-S20/1-ZJ-SY<br>
Tokopedia
PV-S20/1-ZJ-SY
Spesifikasi :
Size 20"
Voltage 220V
Power 572 W