Portable Ventilator PV-S18/1-ZJ-SYPortable Ventilator PV-S18/1-ZJ-SY
Portable Ventilator
PV-S18/1-ZJ-SY
BUY NOWPortable Ventilator PV-S18/1-ZJ-SY
Portable Ventilator PV-S18/1-ZJ-SY
Tokopedia
PV-S18/1-ZJ-SY
Spesifikasi :
Size 18"
Voltage 220V
Power 420 W