Portable Ventilator PV-CTF18/1-XYPortable Ventilator PV-CTF18/1-XY
Portable Ventilator
PV-CTF18/1-XY
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF18/1-XY
Portable Ventilator PV-CTF18/1-XY
Tokopedia
PV-CTF18/1-XY
Spesifikasi :
Size 18"
Power 272W
Voltage 220V