Portable Ventilator PV-CTF16/1-XY<br>Portable Ventilator PV-CTF16/1-XY<br>
Portable Ventilator
PV-CTF16/1-XY
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF16/1-XY<br>
Portable Ventilator PV-CTF16/1-XY<br>
Tokopedia
PV-CTF16/1-XY
Spesifikasi :
Size 16"
Power 750W
Voltage 220V