Portable Ventilator PV-CTF16-2P/1-KCV<br>Portable Ventilator PV-CTF16-2P/1-KCV<br>
Portable Ventilator
PV-CTF16-2P/1-KCV
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF16-2P/1-KCV<br>
Portable Ventilator PV-CTF16-2P/1-KCV<br>
Tokopedia
PV-CTF16-2P/1-KCV
Spesifikasi :
Size 16"
Voltage 220V
Power 928W