Portable Ventilator PV-CTF14/1-XYPortable Ventilator PV-CTF14/1-XY
Portable Ventilator
PV-CTF14/1-XY
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF14/1-XY
Portable Ventilator PV-CTF14/1-XY
Tokopedia
PV-CTF14/1-XY
Spesifikasi :
Size 14"
Power 550W
Voltage 220V