Portable Ventilator PV-CTF14-2P/1-KCVPortable Ventilator PV-CTF14-2P/1-KCV
Portable Ventilator
PV-CTF14-2P/1-KCV
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF14-2P/1-KCV
Portable Ventilator PV-CTF14-2P/1-KCV
Tokopedia
PV-CTF14-2P/1-KCV
Spesifikasi :
Size 14"
Voltage 220V
Power 1100W