Portable Ventilator PV-CTF12/1-ZJ-XX<br>Portable Ventilator PV-CTF12/1-ZJ-XX<br>
Portable Ventilator
PV-CTF12/1-ZJ-XX
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF12/1-ZJ-XX<br>
Portable Ventilator PV-CTF12/1-ZJ-XX<br>
Tokopedia
PV-CTF12/1-ZJ-XX
Spesifikasi
Size: 12"
Voltage: 220V
Power: 120W