Portable Ventilator PV-CTF12-2P/1-KCVPortable Ventilator PV-CTF12-2P/1-KCV
Portable Ventilator
PV-CTF12-2P/1-KCV
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF12-2P/1-KCV
Portable Ventilator PV-CTF12-2P/1-KCV
Tokopedia
PV-CTF12-2P/1-KCV
Spesifikasi :
Size 12"
Power 340W
Voltage 220V