Portable Ventilator PV-CTF10/1-ZJ-XXPortable Ventilator PV-CTF10/1-ZJ-XX
Portable Ventilator
PV-CTF10/1-ZJ-XX
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF10/1-ZJ-XX
Portable Ventilator PV-CTF10/1-ZJ-XX
Tokopedia
PV-CTF10/1-ZJ-XX
Spesifikasi
Size: 10"
Voltage: 220V
Power: 95W