Portable Ventilator PV-CTF-I-24-SL-NBPortable Ventilator PV-CTF-I-24-SL-NB
Portable Ventilator
PV-CTF-I-24-SL-NB
BUY NOWPortable Ventilator PV-CTF-I-24-SL-NB
Portable Ventilator PV-CTF-I-24-SL-NB
Tokopedia
PV-CTF-I-24-SL-NB
Spesifikasi :
Size 24"
Power 250W
Voltage 220V