Portable Ventilator PV-CMF-20/1-XYPortable Ventilator PV-CMF-20/1-XY
Portable Ventilator
PV-CMF-20/1-XY
BUY NOWPortable Ventilator PV-CMF-20/1-XY
Portable Ventilator PV-CMF-20/1-XY
Tokopedia
PV-CMF20/1-XY
Spesifikasi :
Size 20"
Power 750W
Voltage 220V