Portable Ventilator PV-12-PFC300-JYPortable Ventilator PV-12-PFC300-JY
Portable Ventilator
PV-12-PFC300-JY
BUY NOWPortable Ventilator PV-12-PFC300-JY
Portable Ventilator PV-12-PFC300-JY
Tokopedia
PV-12-PFC300-JY
Spesifikasi :
Size 12"
Power 550W
Voltage 220V