Drum Fan DF-SS304-20-370W-FBDrum Fan DF-SS304-20-370W-FB
logo
Confirm Payment() Items
Drum Fan
DF-SS304-20-370W-FB
BUY NOWDrum Fan DF-SS304-20-370W-FB
Drum Fan DF-SS304-20-370W-FB
Tokopedia
DF-SS304-20-370W-FB
Spesifikasi :
Size 20"
Power 370W
Voltage 220V