Drum Fan DF-SS304-20-120W-FBDrum Fan DF-SS304-20-120W-FB
logo
Confirm Payment() Items
Drum Fan
DF-SS304-20-120W-FB
BUY NOWDrum Fan DF-SS304-20-120W-FB
Drum Fan DF-SS304-20-120W-FB
Tokopedia
DF-SS304-20-120W-FB
Spesifikasi :
Size 20"
Power 120W
Voltage 220V