Drum Fan DF-MC-24/1-YLDrum Fan DF-MC-24/1-YL
logo
Confirm Payment() Items
Drum Fan
DF-MC-24/1-YL
BUY NOWDrum Fan DF-MC-24/1-YL
Drum Fan DF-MC-24/1-YL
Tokopedia
DF-MC-24/1-YL
Spesifikasi :
Size 24"
Power 265W
Voltage 220V