Drum Fan DF-28/3-ZJ-SYDrum Fan DF-28/3-ZJ-SY
logo
Confirm Payment() Items
Drum Fan
DF-28/3-ZJ-SY
BUY NOWDrum Fan DF-28/3-ZJ-SY
Drum Fan DF-28/3-ZJ-SY
Tokopedia
DF-28/3-ZJ-SY
Spesifikasi :
Size 28"
Power 1100W
Voltage 380V