Ceiling Fan CLF-48-QJ-FC2001(K2)Ceiling Fan CLF-48-QJ-FC2001(K2)
Ceiling Fan
CLF-48-QJ-FC2001(K2)
BUY NOWCeiling Fan CLF-48-QJ-FC2001(K2)
Ceiling Fan CLF-48-QJ-FC2001(K2)
Tokopedia
CLF-48-QJ-FC2001(K2)
Spesifikasi :
Size 48"
Voltage 220V
Power 70W