Ceiling Fan CLF-48-309-PWLED-YSCeiling Fan CLF-48-309-PWLED-YS
logo
Confirm Payment() Items
Ceiling Fan
CLF-48-309-PWLED-YS
BUY NOWCeiling Fan CLF-48-309-PWLED-YS
Ceiling Fan CLF-48-309-PWLED-YS
Tokopedia
CLF-48-309-PWLED-YS
Spesifikasi :
Diameter 48"
Power 70W
Voltage 220V