Ceiling Fan CLF-42KC-Y129-KCCeiling Fan CLF-42KC-Y129-KC
Ceiling Fan
CLF-42KC-Y129-KC
BUY NOWCeiling Fan CLF-42KC-Y129-KC
Ceiling Fan CLF-42KC-Y129-KC
Tokopedia
CLF-42KC-Y129-KC
Spesifikasi :
Diameter 42"
Power 36W
Voltage 220V