Ceiling Fan CLF-LED-18-ALL<br><br>Ceiling Fan CLF-LED-18-ALL<br><br>
Ceiling Fan
CLF-LED-18-ALL
BUY NOWCeiling Fan CLF-LED-18-ALL<br><br>
Ceiling Fan CLF-LED-18-ALL<br><br>
Tokopedia
CLF-LED-18-ALL
Spesifikasi :
Size 19,7"
Power 18W
Power Led 22W
Voltage 220V