Ceiling Fan CF-LED-52-3BL-A-BLK/DW-ALLCeiling Fan CF-LED-52-3BL-A-BLK/DW-ALL
logo
Confirm Payment() Items
Ceiling Fan
CF-LED-52-3BL-A-BLK/DW-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-LED-52-3BL-A-BLK/DW-ALL
Ceiling Fan CF-LED-52-3BL-A-BLK/DW-ALL
Tokopedia
CF-LED-52-3BL-A-BLK/DW-ALL
Spesifikasi:
Ukuran 52"
Voltage 220V
Power 35W