Ceiling Fan CF-96-9BL/AL-BLK-ALLCeiling Fan CF-96-9BL/AL-BLK-ALL
logo
Confirm Payment() Items
Ceiling Fan
CF-96-9BL/AL-BLK-ALL
BUY NOWCeiling Fan CF-96-9BL/AL-BLK-ALL
Ceiling Fan CF-96-9BL/AL-BLK-ALL
Tokopedia
CF-96-9BL/AL-BLK-ALL
Spesifikasi :
Size 96"
Power 55W
Voltage 220V